Home » Bomen rooien en snoeien » Bomen vrij laten vallen met een kettingzaag of touw

Bomen vrij laten vallen met een kettingzaag of touw

Vellen van bomen met de kettingzaag die vrij kunnen vallen in de tuin of straat

 

 

Bomen rooien,

Bomen die vrij kunnen vallen met een touw, of als er  voldoende ruimte is om deze te laten vallen behoort ook tot de mogelijkheden van a van spelde hoveniers.

Wij kunnen ook de boom in twee stukken laten vallen zodat er geen schade ontstaat aan de woning of bijgebouwen of beplanting.

Bomen die zonder kraan of verreiker kunnen vallen ruimen wij op of zagen deze stuk tot kachelhout.

Vraag naar de voorwaarden en tarieven

 

wij rooien en kappen alle soorten bomen, zoals eiken berken elzen populieren wilgen treurwilgen essen iepen kastanjes lindes fruitbomen  apen bomen ratel populieren etc.

wij werken in een straal rondom tilburg van circa 100 km

de meeste plaatsen wij wij komen zijn, Udenhout Berkel enschot Loon op zand Kaatsheuvel. Biesthout akker alphen en chaam breda ulvenhout goirle oisterwijk, Eindhoven. Drunen, Best Waalwijk Raamsdonkveer, Waspik, Vught Den bosch Rosmalen etc etc

ook benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen vraag hier om een vrijblijvend gesprek of een offerte op maat 

Mail info@avanspeldehoveniers.nl   telefoon 0650483765   0135113782

Foto's

omzagen van coniferen in Eindhoven Tilburg Breda Vught en Hertogenbosch opruimen van coniferen, wegbrengen conifeer afval naar de groenstort rooien van populieren, de bomen kunnen vrij vallen in de wei. in Oirschot laten vallen van een populier witte abeel in oirschot op de oude grintweg 88 a rooien van een ceder met klimlijn en kettingzaag. de takken kunnen vrij vallen in de tuin indien dit niet kan vangen wij de takken af met een lijn etteleur rooien van een atlasceder in Roosendaal, u kunt er ook voor kiezen ons de boom te laten rooien en het afval zelf weg te brengen in stukken zagen van de stam,  en laten vallen in de tuin. rooien en kappen van bomen in de achtertuin rooien van een eikenboom in Venlo in stukken zagen van een eikenboom voor de kachel, afvoeren takken naar de stort rooien van een acasia in Venlo in stukken zagen stamhout tot kachel blokken omzagen boom in de tuin in Venlo rooien en opruimen van bomen
Deel deze pagina:
Project: bomen rooien kappen snoeien zeeland
occasion
Bekijk dit project
Overzicht projecten
Ontwerp: fam Vinks complete tuin aanleggen in Geldrop
occasion
Bekijk dit ontwerp
Overzicht ontwerpen
Beoordelingen van een klant:

Met dank aan Antoon, Johan, Juri, Chris, Mitchell voor de geweldige tuin. In 2012 besloten wij de tuin eens flink aan te pakken om deze meer onderhoudsvriendelijk te maken. Op internet vonden we hoveniers bedrijf Van Spelde uit Udenhout, welke goede referenties had. Een nieuwe tuin aanleggen doe je niet vaak en je laat een paar bedrijven komen om meer thuis te geraken wat de mogelijkheden zijn, hoe wordt meegedacht en hoe deze ideeën worden uitgewerkt. Antoon was de eerste keus omdat hij precies begreep wat we wilden, snel reageerde, met een mooi ontwerp kwam van een strakke tuin die paste bij ons huis en een prijs offreerde die acceptabel was. Er waren verschillende elementen in de tuin die vakmanschap vereiste zoals het ruimen van de oude tuin, het uitzetten van de nieuwe tuin volgens het ontwerp, het aanleggen van de vijvers, de bestrating, verschillende soorten metselwerk en uiteindelijk de beplanting. Half februari in 2013 werd het werk aangevangen en in weer en wind werd er hard gewerkt om de tuin steeds meer vorm te geven. Door het slechte weer moest het werk enige tijd worden stilgelegd omdat nieuw metselwerk geen vorst verdraagt. Het was in die periode meer winter dan lente, het team van Antoon zorgde ervoor dat de vertraging beperkt bleef en was druk bezig ook al waren de temperaturen vaak meer geschikt om binnen te zitten bij de verwarming dan buiten te werken. Ik heb bewondering voor het enthousiasme waarmee gewerkt werd, nooit gehoord dat er gezeurd werd dat het te koud was. Ook heb ik nooit gemerkt dat het werk werd afgeraffeld, snel verdienen ten koste van de kwaliteit. Er werd doorgewerkt en hard, toch heeft het tot Pasen geduurd voordat de tuin kon worden opgeleverd. Eind mei werden de laatste puntjes op de zgn i gezet. Ik moet zeggen het resultaat is naar volle tevredenheid. We genieten nu van een geweldige tuin die aan al onze wensen voldoet. Een woord van dank is op zijn plaats voor het geweldige en professionele team van Antoon welke zonder uitzondering hebben bijgedragen aan een prachtige tuin waar wij nog lang van zullen genieten. Met vriendelijke groet, Ben Corstiaans

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: